Dr. n. med. Aleksander Zagórski

Absolwent Fizjoterapii AWF-Kraków oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (ŚUM) w Katowicach

w Katowicach, gdzie obronił pracę doktorską nt. „Ocena skuteczności fizjoterapii prowadzonej pod kontrolą sonofeedback w wybranych zespołach bólowych barku”. Wieloletni nauczyciel akademicki „anatomii prosektoryjnej” w Zakładzie Anatomii Prawidłowej ŚUM w Katowicach, a także „anatomii funkcjonalnej” oraz „biomechaniki”
w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia (KWSPZ). Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Międzynarodowy instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej EFR. Autor artykułów i prac badawczych z zakresu anatomii i fizjoterapii. Współautor monografii „Atlas Rehabilitacji Ruchowej”.

Zainteresowania i hobby: ratownik wodny, żeglarz, płetwonurek, uczestnik szkolenia na licencje pilota małych samolotów turystycznych PPL(A)

Courses

ID Course Name Duration Start Date
Kurs diagnostyki obrazowej dla fizjoterapeutów z wykorzystaniem USG 4 dni 31 maja 2021

biuro@usg.szkola.pl

Telefon:
32 730 32 23 wew. 205

FAX:

Adres:
ul. Świętojańska 2A,
41-400 Mysłowice

Nr konta do płatności przelewem:
ProfiMedical sp. z o.o. sp.k.

ul. Świętojańska 2A,
41-400 Mysłowice

26 1140 2004 0000 3602 7658 5789

Kursy Wyjazdowe

Szkoła USG ProfiMedical oferuje organizację szkoleń z zakresu ultrasonografii w wybranej przez Klienta placówce medycznej.

Czas i miejsce
Czas i miejsce przeprowadzenia szkolenia dostosowujemy do potrzeb Klienta.
Wykładowcy
Szkolenia prowadzą doktorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie medyczne.
Sprzęt
Oferujemy pracę na sprzęcie Klienta lub w razie potrzeby udostępniamy nasz.