Fotorelacje z kursów

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
🔥🔥 PRZYPOMINAM O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ SZKOLENIU! NIE ZWLEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 🤩😎🥰🥰 🔥🔥 

✅✅ 25-26 marzec 2023r. - Kurs Podstawowa diagnostyka ultrasonograficzna narządów jamy brzusznej ✅✅

 ✅ Wykładowca: dr Przemysław Życiński 

✅ Kurs przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Ma on na celu naukę uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny poszczególnych narządów jamy brzusznej oraz rozumienia i odpowiedniego stosowania mianownictwa ultrasonograficznego. 

 #lekarze #lekarzrodzinny #gastrologia #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografia

🔥🔥 PRZYPOMINAM O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ SZKOLENIU! NIE ZWLEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 🤩😎🥰🥰 🔥🔥 ✅✅ 25-26 marzec 2023r. – Kurs Podstawowa diagnostyka ultrasonograficzna narządów jamy brzusznej ✅✅ ✅ Wykładowca: dr Przemysław Życiński ✅ Kurs przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Ma on na celu naukę uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny poszczególnych narządów jamy brzusznej oraz rozumienia i odpowiedniego stosowania mianownictwa ultrasonograficznego. #lekarze #lekarzrodzinny #gastrologia #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografia See MoreSee Less

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 

✅✅ 26-27 maj 2023r. - Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) ✅✅

 ✅ Wykładowca: Dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak 

✅ Pokaz badania USG szyi Diagnostyka ultrasonograficzna chorób ślinianek (technika badania, pomiary oraz krótka charakterystyka chorób ślinianek)
Wstęp do diagnostyki ultrasonograficznej chorób tarczycy. Wole tarczycy. 
Biopsja aspiracyjna celowana cienkoigłowa tarczycy w teorii

 #lekarze #lekarzrodzinny #tarczyca #endokrynolog #endokrynologia  #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografiaImage attachmentImage attachment

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 ✅✅ 26-27 maj 2023r. – Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) ✅✅ ✅ Wykładowca: Dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak ✅ Pokaz badania USG szyi Diagnostyka ultrasonograficzna chorób ślinianek (technika badania, pomiary oraz krótka charakterystyka chorób ślinianek)Wstęp do diagnostyki ultrasonograficznej chorób tarczycy. Wole tarczycy. Biopsja aspiracyjna celowana cienkoigłowa tarczycy w teorii #lekarze #lekarzrodzinny #tarczyca #endokrynolog #endokrynologia #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografia See MoreSee Less

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 

✅✅ 06-07 maj 2023r. - Kurs Zaawansowana diagnostyka USG narządów jamy brzusznej + warsztaty ✅✅

 ✅ Wykładowca: dr Przemysław Życiński 

✅Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy i mają ochotę kontynuować naukę ultrasonografii. Ma on na celu nabycie umiejętności postawienia właściwego rozpoznania wybranych patologii na podstawie badania ultrasonograficznego oraz przeprowadzenia diagnostyki różnicowej niektórych jednostek chorobowych.

 #lekarze #lekarzrodzinny #gastrologia #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografiaImage attachmentImage attachment

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 ✅✅ 06-07 maj 2023r. – Kurs Zaawansowana diagnostyka USG narządów jamy brzusznej + warsztaty ✅✅ ✅ Wykładowca: dr Przemysław Życiński ✅Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy i mają ochotę kontynuować naukę ultrasonografii. Ma on na celu nabycie umiejętności postawienia właściwego rozpoznania wybranych patologii na podstawie badania ultrasonograficznego oraz przeprowadzenia diagnostyki różnicowej niektórych jednostek chorobowych. #lekarze #lekarzrodzinny #gastrologia #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografia See MoreSee Less

🔥🔥 Super promocja! 🤓 Zniżka dla studentów -20% na szkolenie 🔥✅Jest tak wiele możliwości. Czas studiów sprzyja wielokierunkowemu rozwojowi. Wykorzystaj ten czas. Zainwestuj w swój rozwój! Skorzystaj z aktualnej promocji na kursy z diagnostyki ultrasonograficznej! #usg #USG #student #student #studentlife #medycyna #medicine #lekarzrodzinny #lekarz #ultrassound #szpital #dlalekarzy #endokrynologia #ultrasonography #kardiologia #echocardiography #przychodnia #studiamedyczne See MoreSee Less

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 

✅✅ 16 kwietnia 2023r. -Echokardiografia dla internistów ✅✅

 ✅ Wykładowca: dr n. med. Wojciech Wróbel

✅Kurs obejmuje podstawy badania echokardiografii. Specyfikę badania, podstawowe projekcje. Ocenę morfologii i funkcji serca w obrazach 2D, podstawy oceny przepływu w badaniu dopplerowskim. 

 #lekarze #lekarzrodzinny #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografiaImage attachmentImage attachment

🔥🔥 Nowy rok! 🥳 Nowe terminy szkoleń! 🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥 ✅✅ 16 kwietnia 2023r. -Echokardiografia dla internistów ✅✅ ✅ Wykładowca: dr n. med. Wojciech Wróbel✅Kurs obejmuje podstawy badania echokardiografii. Specyfikę badania, podstawowe projekcje. Ocenę morfologii i funkcji serca w obrazach 2D, podstawy oceny przepływu w badaniu dopplerowskim. #lekarze #lekarzrodzinny #USG #usg #medicne #ultrasonografi #ultrasonografia #ultrasonografia See MoreSee Less

Pokaż więcej