Fotorelacje z kursów

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🥰🥰 See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment

Zdjęcia z posta użytkownika Endokrynolog dr n.med. Jolanta Blicharz-Dorniak See MoreSee Less

1 week ago

Szkoła USG ProfiMedical
🌟 Specjalna Promocja dla Profesjonalistów Medycznych! 🌟

Jesteście gotowi, aby poszerzyć swoje horyzonty w zakresie USG brzucha? 🚀 Mamy coś specjalnego dla lekarzy, którzy są z nami od dawna, ale także dla nowych twarzy w naszej społeczności edukacyjnej!

📆 Zapraszamy na ekskluzywne szkolenie w dniach 13-14 kwietnia 2024, gdzie będziemy zgłębiać tajniki diagnostyki ultrasonograficznej. To niepowtarzalna okazja, aby aktualizować wiedzę i rozwijać umiejętności pod okiem doświadczonego specjalistę. Przemek Życiński 

💸 Dla uczestników naszych poprzednich szkoleń - niespodzianka! Przygotowaliśmy dla Was ekskluzywny kupon rabatowy -50%! Nie przegapcie tej wyjątkowej oferty.

👩‍🏫 Nasze szkolenia to nie tylko przekaz najnowszej wiedzy, ale także okazja do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

✅ Rezerwacja miejsca i więcej informacji:
Kod kupony: Brzuch20

Nie czekajcie! Liczba miejsc ograniczona! Dołączcie do nas i bądźcie na bieżąco z najnowszymi metodami w ultrasonografii brzucha. Czekamy na Was!

📅 Data: 13-14 kwietnia 2024 r. 
📍 Lokalizacja: ul. Świętojańska 2A, Mysłowice 
💡 Zapisz się: https://usg.szkola.pl/kurs-usg/zaawansowana-diagnostyka-usg-jamy-brzusznej/

@Przemek Życiński 
 ProfiMedical  Łukasz Trzepieciński Sonoscape 

 #ultrasonography #Philips #medicne #szkolenie #szpital #affinity #badanie #szkoła #lekarz #usg #kursImage attachment

🌟 Specjalna Promocja dla Profesjonalistów Medycznych! 🌟Jesteście gotowi, aby poszerzyć swoje horyzonty w zakresie USG brzucha? 🚀 Mamy coś specjalnego dla lekarzy, którzy są z nami od dawna, ale także dla nowych twarzy w naszej społeczności edukacyjnej!📆 Zapraszamy na ekskluzywne szkolenie w dniach 13-14 kwietnia 2024, gdzie będziemy zgłębiać tajniki diagnostyki ultrasonograficznej. To niepowtarzalna okazja, aby aktualizować wiedzę i rozwijać umiejętności pod okiem doświadczonego specjalistę. Przemek Życiński 💸 Dla uczestników naszych poprzednich szkoleń – niespodzianka! Przygotowaliśmy dla Was ekskluzywny kupon rabatowy -50%! Nie przegapcie tej wyjątkowej oferty.👩‍🏫 Nasze szkolenia to nie tylko przekaz najnowszej wiedzy, ale także okazja do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.✅ Rezerwacja miejsca i więcej informacji:Kod kupony: Brzuch20Nie czekajcie! Liczba miejsc ograniczona! Dołączcie do nas i bądźcie na bieżąco z najnowszymi metodami w ultrasonografii brzucha. Czekamy na Was!📅 Data: 13-14 kwietnia 2024 r. 📍 Lokalizacja: ul. Świętojańska 2A, Mysłowice 💡 Zapisz się: https://usg.szkola.pl/kurs-usg/…@Przemek Życiński ProfiMedical Łukasz Trzepieciński Sonoscape #ultrasonography #Philips #medicne #szkolenie #szpital #affinity #badanie #szkoła #lekarz #usg #kurs See MoreSee Less

Pokaż więcej