Fotorelacje z kursów

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
🔥🔥 Rozpoczęcie Lata 🔥🔥 Już niedługo wyczekiwany urlop? Skorzystaj z aktualnej promocji - zapisz się na szkolenie i jedz na wakacje ze spokojną głową! 😎😎🥰
 Wróć i rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii 🔥🔥

✅Posiadamy Akredytacje Izby Lekarskiej oraz punkty edukacyjne na wybrane kursy. 
✅Wyróżnia nas również to, że na naszych kursach mamy kameralne grupy na ćwiczeniach. Maksymalnie po 3 osoby na 1 stanowisko badania lub mniej. 
✅ Mamy materiały edukacyjne dla kursantów,  wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej.
✅ Wystawiamy faktury. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy e-mailem. 
✅ Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia. 
✅ Zapewniamy catering 

Nie zwlekaj, odwiedź naszą stronę i zapisz się na kurs już dziś! 🔥🤓🤓
✅🔥🔥Oferta przed wakacyjna! 10% na kurs 🔥🔥
Podczas rejestracji wpisz kod: STARTWAKACJE

✅ 27-28.10.2023r. Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki)
✅ 04-05.11.2023r.  Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej
✅ 02-03.12.2023r. Zaawansowana diagnostyka USG jamy brzusznej
✅ 09.12.2023r. Echokardiografia dla internistów 

 #USG  #usgdoppler #usgtarczycy #ultrasonografia #ultrasonography #lekarzrodzinny #lekarz #lekarznainstagramie  #student #przychodnia #przychodniawarszawa #szkoła #kurs #ekg #echo #echoserca #echocardiography #mysłowice #ultrasonography #SonoScape #Philips #affinity #szkoła #badanie #medicne #szpital #wątroba #paks #szkolenie #ochojecImage attachmentImage attachment

🔥🔥 Rozpoczęcie Lata 🔥🔥 Już niedługo wyczekiwany urlop? Skorzystaj z aktualnej promocji – zapisz się na szkolenie i jedz na wakacje ze spokojną głową! 😎😎🥰 Wróć i rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii 🔥🔥✅Posiadamy Akredytacje Izby Lekarskiej oraz punkty edukacyjne na wybrane kursy. ✅Wyróżnia nas również to, że na naszych kursach mamy kameralne grupy na ćwiczeniach. Maksymalnie po 3 osoby na 1 stanowisko badania lub mniej. ✅ Mamy materiały edukacyjne dla kursantów, wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej.✅ Wystawiamy faktury. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy e-mailem. ✅ Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia. ✅ Zapewniamy catering Nie zwlekaj, odwiedź naszą stronę i zapisz się na kurs już dziś! 🔥🤓🤓✅🔥🔥Oferta przed wakacyjna! 10% na kurs 🔥🔥Podczas rejestracji wpisz kod: STARTWAKACJE✅ 27-28.10.2023r. Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki)✅ 04-05.11.2023r. Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej✅ 02-03.12.2023r. Zaawansowana diagnostyka USG jamy brzusznej✅ 09.12.2023r. Echokardiografia dla internistów #USG #usgdoppler #usgtarczycy #ultrasonografia #ultrasonography #lekarzrodzinny #lekarz #lekarznainstagramie #student #przychodnia #przychodniawarszawa #szkoła #kurs #ekg #echo #echoserca #echocardiography #mysłowice #ultrasonography #SonoScape #Philips #affinity #szkoła #badanie #medicne #szpital #wątroba #paks #szkolenie #ochojec See MoreSee Less

✅✅ Jeszcze chwila i zaczynamy! Szkolenie Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki)  ✅✅ 

Philips 
Sonoscape 
ProfiMedical Polska 
@profimedical 

 #usg #ultrasonography #przychodnia #affinity #Philips #SonoScape #mysłowice #doktor #medicne #usgdoppler #usgtarczycy #szkoła #badanie #tarczyca #tarczycanadczynność #tarczycapodkontrolą #tarczycaniedoczynoscImage attachment

✅✅ Jeszcze chwila i zaczynamy! Szkolenie Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) ✅✅ Philips Sonoscape ProfiMedical Polska @profimedical #usg #ultrasonography #przychodnia #affinity #Philips #SonoScape #mysłowice #doktor #medicne #usgdoppler #usgtarczycy #szkoła #badanie #tarczyca #tarczycanadczynność #tarczycapodkontrolą #tarczycaniedoczynosc See MoreSee Less

W ciągłym ruchu!!! Do zobaczenia w Krakowie ! 🥰🥰🥰🔥🔥 See MoreSee Less

✅Fotorelacja ze szkolenia które odbyło się w 12 maja 2023r. Elastografia wątroby ✅
Dziękujemy uczestnikom oraz Doktorowi Tadeuszowi Wilkosz !! 🥰🥰

ProfiMedical 
Philips Polska

 #USG #usg #ultrasonography #ultrasonografi #ultrasound #watroba #wątroba #szpital #paks #lekarz #lekarz #przychodnia #affinityImage attachmentImage attachment

✅Fotorelacja ze szkolenia które odbyło się w 12 maja 2023r. Elastografia wątroby ✅Dziękujemy uczestnikom oraz Doktorowi Tadeuszowi Wilkosz !! 🥰🥰ProfiMedical Philips Polska #USG #usg #ultrasonography #ultrasonografi #ultrasound #watroba #wątroba #szpital #paks #lekarz #lekarz #przychodnia #affinity See MoreSee Less

✅17 maja obchodzimy Światowy Dzień Pieczenia – święto wszystkich miłośników wypieków. 🥧🥧🧁🧁🍰 🍰 Życzymy dobrego i słodkiego dnia! ☀️☀️☀️☀️
U nas dziś na stole zagościła domowej roboty karpatka 🥰🥰🥰 Dziękujemy Justyna! 😍😍

ProfiMedical 
Philips Polska 

 #ciasto #18maj #karpatka #ultrasonografi #ultrasonography #USG #usg #SonoScape #Philips #lekarz #szpital #tarczyca  #mysłowice #myslowice #kongres #szkolenie #rezydent #rezydent #student #ochojec

✅17 maja obchodzimy Światowy Dzień Pieczenia – święto wszystkich miłośników wypieków. 🥧🥧🧁🧁🍰 🍰 Życzymy dobrego i słodkiego dnia! ☀️☀️☀️☀️U nas dziś na stole zagościła domowej roboty karpatka 🥰🥰🥰 Dziękujemy Justyna! 😍😍ProfiMedical Philips Polska #ciasto #18maj #karpatka #ultrasonografi #ultrasonography #USG #usg #SonoScape #Philips #lekarz #szpital #tarczyca #mysłowice #myslowice #kongres #szkolenie #rezydent #rezydent #student #ochojec See MoreSee Less

Comment on Facebook

Aż miło się patrzyło jak znika 😀

🔥🔥 Nie zwlekaj zapisz się już dziś! 🔥🔥Zostały ostatnie miejsca!!!! Zgarnij to szkolenie 15% taniej 🤩😎🥰🥰 🔥🔥 Podczas rejestracji wpisz KOD: tarczyca05 ✅✅ 26-27 maj 2023 Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) ✅✅ ✅ Wykładowca: Dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak✅ Pokaz badania USG szyi.Diagnostyka ultrasonograficzna chorób ślinianek (technika badania, pomiary oraz krótka charakterystyka chorób ślinianek).Diagnostyka ultrasonograficzna chorób tarczycy: wole tarczycy, wole guzkowe, choroby zapalne tarczycy, choroby autoimmunologiczne.Teoretyczne podstawy biopsji aspiracyjnej celowanej cienkoigłowej tarczycy.Ćwiczenia praktyczne. 🔥🔥Sonoscape Philips Polska @philipsEndokrynolog dr n.med. Jolanta Blicharz-Dorniak #lekarze #lekarzrodzinny #USG #usg #medicne #USG #internista #ultrasonografi #ultrasonografia #USG #lekarzrodzinny #pielęgniarka #usgtarczycy #usgdoppler #doktor #tarczyca #tarczycapodkontrolą #tarczycapodkontrolą See MoreSee Less

Comment on Facebook

Polecam!!!

Polecam! 🔥🔥

Bardzo fajne szkolenie 🙂

🥰🥰

Pokaż więcej