Fotorelacje z kursów

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Przeciągamy promocję z Black weekend!!!  😁😁 Z okazji tego, że jest to ostatni kurs w tym roku! Zapraszam do skorzystania z okazji 40% na kurs podstawy Echokardiografii 🥰🥰🥰 Z kolejnymi edycjami szkoleń ruszamy w marcu 🥳 

Podczas rejestracji proszę wpisać kod: ECHO40

 #lekarznainstagramie #kurs #szkoła #ultrasonography #affinity #medicne #mysłowice #student #internista #ultrasonografía #usg #ochojec #badanie #lekarz #ultrasonografia #USG #szpital #echo #ekg #echocardiography #echoserca #kardiolog #kardiologia #ultrasonografi

Przeciągamy promocję z Black weekend!!! 😁😁 Z okazji tego, że jest to ostatni kurs w tym roku! Zapraszam do skorzystania z okazji 40% na kurs podstawy Echokardiografii 🥰🥰🥰 Z kolejnymi edycjami szkoleń ruszamy w marcu 🥳 Podczas rejestracji proszę wpisać kod: ECHO40 #lekarznainstagramie #kurs #szkoła #ultrasonography #affinity #medicne #mysłowice #student #internista #ultrasonografía #usg #ochojec #badanie #lekarz #ultrasonografia #USG #szpital #echo #ekg #echocardiography #echoserca #kardiolog #kardiologia #ultrasonografi See MoreSee Less

🔥 W ramach październikowej promocji możesz skorzystać z 20% rabatu na koszty szkolenia. 🔥✅✅ Szkolenie z "Podstaw ultrasonografii tętnic dogłowowych" to doskonała okazja dla osób zainteresowanych medycyną, ultrasonografią. Aby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie badania tętnic dogłowych przy użyciu ultrasonografii. To szkolenie zapewni uczestnikom solidne fundamenty w tym obszarze diagnostyki medycznej. ✅ To doskonała okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności w obszarze ultrasonografii tętnic dogłowowych przy jednoczesnym oszczędzaniu na kosztach.✅ Podczas rejestracji wpisz kod: 251123T@dr n. med. Michał LelekOchojec #lekarz #mysłowice #affinity #doktor #ultrasonography #medicne #szkolenie #SonoScape #kurs #ultrasonografía #tetnice #usg #szkoła #kurs #ochojec #student #usgdoppler #lekarznainstagramie #badanie #internista See MoreSee Less

Tak było podczas szkolenia 14 październik 2023r. Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych… Dziękujemy 🥰🥰 Zapraszamy do Nas na kolejne edycje! Następny kurs planujemy w dniu 25 listopada 2023r. Do końca października jest promocja 20% rabatu na to szkolenie. Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Szymon Sojka Sonoscape Philips #ultrasonography #student #szkoła #szkolenie #kurs #usgdoppler #usg #ultrasonografia #affinity #mysłowice #badanie #doktor #lekarznainstagramie #medicne #USG #Philips #SonoScape #ochojec #internista See MoreSee Less

Szaleństwo promocji ruszyło 🥰🥰 See MoreSee Less

✅ Październikowe promocje ruszyły!! 🔥🔥Skorzystaj z rabatu już dziś, albo przekaż go znajomemu! 20% rabatu na szkolenie 🤩🥳🥰🥰– 27-28 października 2023r. Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki)– 25 listopada 2023r. Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych – 09 grudnia 2023r. Echokardiografia dla internistów #ultrasonografia #usgtarczycy #ultrasonography #mysłowice #lekarz #szkolenie #szpital #doktor #affinity #przychodnia #USG #badanie #tarczyca #usg #kurs #ultrasonografía #szkoła #student #usgdoppler #echo #echoserca #echocardiography See MoreSee Less

1 month ago

Szkoła USG ProfiMedical
🔥 Zapraszam na Szkolenie z Diagnostyki USG Tarczycy! 🔥
✅✅Tylko teraz -Szalona okazja 😝🙃🙃  - Rabat 20 % 

✅ Czy jesteś zainteresowany(-a) pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie diagnostyki tarczycy?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Zapraszamy Cię na nasze szkolenie z Diagnostyki Tarczycy, które odbędzie się w dniach  27-28 października 2023r.

To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć najnowszą wiedzę w tej dziedzinie.
✅ Wykładowca: dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak 💕💕

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?

- Nasze szkolenie prowadzone będzie przez doświadczonego specjalistę w diagnostyce tarczycy.
- Najnowsze metody diagnostyczne: Dowiesz się o najnowszych metodach diagnostyki tarczycy, co pomoże Ci w skuteczniejszym rozpoznawaniu problemów zdrowotnych u pacjentów.
- Praktyczne umiejętności: Szkolenie będzie zawierać praktyczne ćwiczenia i opisy przypadków, dzięki czemu zdobędziesz umiejętności, które można od razu zastosować w praktyce klinicznej.
- Certyfikat ukończenia: Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający udział, co może być cenne w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej, oraz otrzymasz punkty edukacyjne. 

✅✅Tylko teraz - Skorzystaj ze specjalnej okazji - Rabat 20 % 

Zapraszam do skorzystania z rabatu 20%
Podczas rejestracji wpisz kod rabatowy: tarczyca28

Endokrynolog dr n.med. Jolanta Blicharz-Dorniak 
Philips 

 #usgtarczycy #ultrasonografia #przychodnia #lekarz #szpital #affinity #medicne #doktor #USG #mysłowice #ultrasonography #badanie #szkolenie #tarczycaImage attachmentImage attachment

🔥 Zapraszam na Szkolenie z Diagnostyki USG Tarczycy! 🔥✅✅Tylko teraz -Szalona okazja 😝🙃🙃 – Rabat 20 % ✅ Czy jesteś zainteresowany(-a) pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie diagnostyki tarczycy?Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Zapraszamy Cię na nasze szkolenie z Diagnostyki Tarczycy, które odbędzie się w dniach 27-28 października 2023r.To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć najnowszą wiedzę w tej dziedzinie.✅ Wykładowca: dr n. med. Jolanta Blicharz-Dorniak 💕💕Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu?– Nasze szkolenie prowadzone będzie przez doświadczonego specjalistę w diagnostyce tarczycy.– Najnowsze metody diagnostyczne: Dowiesz się o najnowszych metodach diagnostyki tarczycy, co pomoże Ci w skuteczniejszym rozpoznawaniu problemów zdrowotnych u pacjentów.– Praktyczne umiejętności: Szkolenie będzie zawierać praktyczne ćwiczenia i opisy przypadków, dzięki czemu zdobędziesz umiejętności, które można od razu zastosować w praktyce klinicznej.– Certyfikat ukończenia: Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający udział, co może być cenne w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej, oraz otrzymasz punkty edukacyjne. ✅✅Tylko teraz – Skorzystaj ze specjalnej okazji – Rabat 20 % Zapraszam do skorzystania z rabatu 20%Podczas rejestracji wpisz kod rabatowy: tarczyca28Endokrynolog dr n.med. Jolanta Blicharz-Dorniak Philips #usgtarczycy #ultrasonografia #przychodnia #lekarz #szpital #affinity #medicne #doktor #USG #mysłowice #ultrasonography #badanie #szkolenie #tarczyca See MoreSee Less

Pokaż więcej