Poznaj tajniki ultrasonografii diagnostycznej

Super promocja

Promocja Luty

Wpisz kod rabatowy podczas rejestracji na dowolny kurs szkoły Profimedical: LUTY20
Więcej informacji w regulaminie >>

Sprawdź ofertę
Shape Image
DLA LEKARZY ORAZ fizjoterapeutów

Rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii

Akredytacja Izby Lekarskiej

Akredytacja Izby Lekarskiej

Na wybrane kursy posiadamy punkty edukacyjne

Kameralne grupy na ćwiczeniach

Kameralne grupy na ćwiczeniach

Maksymalnie po 3 osób na 1 stanowisko badania lub mniej

Materiały edukacyjne dla kursantów

Materiały edukacyjne dla kursantów

Wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej

Wystawiamy faktury

Wystawiamy faktury

Faktury wysyłamy na adres e-mail po otrzymaniu wpłaty

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty i zaświadczenia wydawane są po kursie

Przepyszny catering

Przepyszny catering

Zapewnione wyżywienie (m.in. ciepły posiłek)

Zobacz wszystkie kursy objęte promocją

Awatar użytkownika Admin

Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie 06 lipca

Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Ultrasonografia Piersi – kurs podstawowy 03 sierpnia

Kurs ten obejmuje kompleksowe szkolenie z zakresu diagnozowania różnych stanów piersi za pomocą ultradźwięków. Skierowany jest do profesjonalistów medycznych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania oraz interpretacji badań USG piersi.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej 07 września

Nasze szkolenie “USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej” to wyjątkowa propozycja dla fizjoterapeutów i specjalistów medycznych, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje oraz wzbogacić swoją praktykę o zaawansowane techniki diagnostyczne i terapeutyczne

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 21-22 września

Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Celem programu jest przekazanie kompleksowej wiedzy dotyczącej uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny narządów jamy brzusznej.

Miasto: Mysłowice
Brak miejsc

Awatar użytkownika Admin

Ultrasonografia w anestezjologii regionalnej – część pierwsza 20-21 września

Intensywne szkolenie z ultrasonografii w anestezjologii regionalnej, przeznaczone dla lekarzy i specjalistów pragnących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie blokad regionalnych. Kurs obejmuje teoretyczne oraz praktyczne aspekty stosowania ultradźwięków w anestezjologii.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Elastografia wątroby 27 września

Rozwiń swoje umiejętności diagnostyczne z najnowszą technologią elastografii! W naszym kursie odkryjesz podstawy fizyczne i metody elastografii, nauczysz się technik wykonywania badań elastograficznych ELASTPQ i ELASTQ, oraz zrozumiesz standardy jak prawidłowo technicznie wykonać to badanie.

Miasto: Kraków

Awatar użytkownika Admin

Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) 04-05 października

Diagnostyka ultrasonograficzna chorób ślinianek (technika badania, pomiary oraz krótka charakterystyka chorób ślinianek). Diagnostyka USG chorób tarczycy.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych 19 października

Kurs ma na celu nauczenie podstawowych umiejętności w zakresie wykonywania badania USG tętnic doprowadzających krew do mózgu. Uczestnicy poznają prawidłowy obraz i metodykę badania USG tętnic szyjnych i kręgowych z najczęstszymi patologiami .

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Ultrasonografia w anestezjologii regionalnej – część druga 25-26 października

Intensywne szkolenie z ultrasonografii w anestezjologii regionalnej, przeznaczone dla lekarzy i specjalistów pragnących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie blokad regionalnych. Kurs obejmuje teoretyczne oraz praktyczne aspekty stosowania ultradźwięków w anestezjologii.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Ultrasonografia przyłóżkowa w stanach nagłych 22-23 listopada

Szkolenie z ultrasonografii przyłóżkowej (POCUS) w stanach nagłych jest przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę w zakresie szybkiej diagnostyki ultrasonograficznej przy łóżku pacjenta.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 26-27 października

Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Celem programu jest przekazanie kompleksowej wiedzy dotyczącej uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny narządów jamy brzusznej.

Miasto: Mysłowice
Brak miejsc

Awatar użytkownika Admin

MASTERCLASS- Ultrasonografia szyi w gabinecie lekarza endokrynologa 09 listopada

Szkolenie z ultrasonografii szyi w gabinecie lekarza endokrynologa stanowi kompleksowe wprowadzenie do techniki diagnostycznej, która odgrywa kluczową rolę w identyfikacji oraz ocenie schorzeń tarczycy i innych struktur szyi.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 23-24 listopada

Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Celem programu jest przekazanie kompleksowej wiedzy dotyczącej uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny narządów jamy brzusznej.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika profi

Zaawansowana diagnostyka USG jamy brzusznej

Nabycie umiejętności postawienia właściwego rozpoznania wybranych patologii na podstawie badania ultrasonograficznego oraz przeprowadzenia diagnostyki różnicowej niektórych jednostek chorobowych.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Echokardiografia dla internistów

Podstawy badania echokardiografii. Specyfikę badania, podstawowe projekcje. Ocenę morfologii i funkcji serca w obrazach 2D, podstawy oceny przepływu w badaniu dopplerowskim.

Miasto: Mysłowice

Awatar użytkownika Admin

Kurs USG Stawów – Rusz Głowicą

Dedykowany dla studentów, stażystów, lekarzy oraz fizjoterapeutów, którzy pragną poznać podstawy badania USG narządu ruchu oraz ugruntować swoją wiedzę w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej stawów kończyny górnej i kończyny dolnej.

Miasto: Łódź

Awatar użytkownika Admin

Kurs iniekcji dostawowych pod kontrolą USG

Kurs iniekcji dostawowych pod kontrolą USG z serii „Rusz głowicą” dedykowany jest dla studentów, stażystów oraz lekarzy, którzy pragną poznać podstawy wykonywania zabiegów pod kontrolą USG oraz ugruntować swoją wiedzę w tym zakresie.

Miasto: Łódź

Awatar użytkownika Admin

Kurs USG ECHO serca średnio-zaawansowany

Kurs USG serca należy do serii kursów „Rusz głowicą” skierowanych do studentów kierunków medycznych, stażystów oraz lekarzy zainteresowanych ugruntowaniem swojej wiedzy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej.

Miasto: Łódź