Poznaj tajniki ultrasonografii diagnostycznej

Super promocja

Promocja Luty

Wpisz kod rabatowy podczas rejestracji na dowolny kurs szkoły Profimedical: LUTY20
Więcej informacji w regulaminie >>

Sprawdź ofertę
Shape Image
DLA LEKARZY ORAZ fizjoterapeutów

Rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii

Akredytacja Izby Lekarskiej

Na wybrane kursy posiadamy punkty edukacyjne

Kameralne grupy na ćwiczeniach

Maksymalnie po 3 osób na 1 stanowisko badania lub mniej

Materiały edukacyjne dla kursantów

Wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej

Wystawiamy faktury

Faktury wysyłamy na adres e-mail po otrzymaniu wpłaty

Certyfikaty i zaświadczenia wydawane są po kursie

Przepyszny catering

Zapewnione wyżywienie (m.in. ciepły posiłek)

Zobacz wszystkie kursy objęte promocją

Awatar użytkownika Admin

Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie 06 lipca

Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.

Ultrasonografia Piersi – kurs podstawowy 03 sierpnia

Kurs ten obejmuje kompleksowe szkolenie z zakresu diagnozowania różnych stanów piersi za pomocą ultradźwięków. Skierowany jest do profesjonalistów medycznych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania oraz interpretacji badań USG piersi.

USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej 07 września

Nasze szkolenie “USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej” to wyjątkowa propozycja dla fizjoterapeutów i specjalistów medycznych, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje oraz wzbogacić swoją praktykę o zaawansowane techniki diagnostyczne i terapeutyczne

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 21-22 września

Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Celem programu jest przekazanie kompleksowej wiedzy dotyczącej uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny narządów jamy brzusznej.

Brak miejsc

Ultrasonografia w anestezjologii regionalnej – część pierwsza 20-21 września

Intensywne szkolenie z ultrasonografii w anestezjologii regionalnej, przeznaczone dla lekarzy i specjalistów pragnących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie blokad regionalnych. Kurs obejmuje teoretyczne oraz praktyczne aspekty stosowania ultradźwięków w anestezjologii.

Elastografia wątroby 27 września

Rozwiń swoje umiejętności diagnostyczne z najnowszą technologią elastografii! W naszym kursie odkryjesz podstawy fizyczne i metody elastografii, nauczysz się technik wykonywania badań elastograficznych ELASTPQ i ELASTQ, oraz zrozumiesz standardy jak prawidłowo technicznie wykonać to badanie.

Miasto: Kraków

Diagnostyka USG szyi (tarczyca, węzły, ślinianki) 04-05 października

Diagnostyka ultrasonograficzna chorób ślinianek (technika badania, pomiary oraz krótka charakterystyka chorób ślinianek). Diagnostyka USG chorób tarczycy.

Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych 19 października

Kurs ma na celu nauczenie podstawowych umiejętności w zakresie wykonywania badania USG tętnic doprowadzających krew do mózgu. Uczestnicy poznają prawidłowy obraz i metodykę badania USG tętnic szyjnych i kręgowych z najczęstszymi patologiami .

Ultrasonografia w anestezjologii regionalnej – część druga 25-26 października

Ultrasonografia przyłóżkowa w stanach nagłych 22-23 listopada

Szkolenie z ultrasonografii przyłóżkowej (POCUS) w stanach nagłych jest przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę w zakresie szybkiej diagnostyki ultrasonograficznej przy łóżku pacjenta.

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 26-27 października

Brak miejsc

Awatar użytkownika Admin

MASTERCLASS- Ultrasonografia szyi w gabinecie lekarza endokrynologa 09 listopada

Szkolenie z ultrasonografii szyi w gabinecie lekarza endokrynologa stanowi kompleksowe wprowadzenie do techniki diagnostycznej, która odgrywa kluczową rolę w identyfikacji oraz ocenie schorzeń tarczycy i innych struktur szyi.

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej 23-24 listopada

Awatar użytkownika profi

Zaawansowana diagnostyka USG jamy brzusznej

Nabycie umiejętności postawienia właściwego rozpoznania wybranych patologii na podstawie badania ultrasonograficznego oraz przeprowadzenia diagnostyki różnicowej niektórych jednostek chorobowych.

Echokardiografia dla internistów

Podstawy badania echokardiografii. Specyfikę badania, podstawowe projekcje. Ocenę morfologii i funkcji serca w obrazach 2D, podstawy oceny przepływu w badaniu dopplerowskim.

Kurs USG Stawów – Rusz Głowicą

Dedykowany dla studentów, stażystów, lekarzy oraz fizjoterapeutów, którzy pragną poznać podstawy badania USG narządu ruchu oraz ugruntować swoją wiedzę w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej stawów kończyny górnej i kończyny dolnej.

Awatar użytkownika Admin

Kurs iniekcji dostawowych pod kontrolą USG

Kurs iniekcji dostawowych pod kontrolą USG z serii „Rusz głowicą” dedykowany jest dla studentów, stażystów oraz lekarzy, którzy pragną poznać podstawy wykonywania zabiegów pod kontrolą USG oraz ugruntować swoją wiedzę w tym zakresie.

Kurs USG ECHO serca średnio-zaawansowany

Kurs USG serca należy do serii kursów „Rusz głowicą” skierowanych do studentów kierunków medycznych, stażystów oraz lekarzy zainteresowanych ugruntowaniem swojej wiedzy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej.