Szkolenia w placówkach medycznych

Szkoła USG ProfiMedical oferuje organizację szkoleń z zakresu ultrasonografii w wybranej przez Klienta placówce medycznej.

Czas i miejsce
Czas i miejsce przeprowadzenia szkolenia dostosowujemy do potrzeb Klienta.
Wykładowcy
Szkolenia prowadzą doktorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie medyczne.
Sprzęt
Oferujemy pracę na sprzęcie Klienta lub w razie potrzeby udostępniamy nasz.

Po więcej informacji prosimy o kontakt: biuro@usg.szkola.pl

Organizowaliśmy szkolenia dla:
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego (Wrocław),
Dolnośląska Izba Lekarska (delegatura Wałbrzych),
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką (Bydgoszcz),
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA (Warszawa),
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. J. Biziela (Bydgoszcz),

Referencje:

W przypadku Szkoły USG Profimedical ryzyko szkoleń gorszej jakości nie występuje. Czas i miejsce przeprowadzenia szkolenia jest indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta. Przedstawiciele firmy troszczą się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich najważniejszych atutów.

Wysoko wykwalifikowany personel i kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie medyczne, jakość i dostępność szkoleń, podejście do klienta, otwartość na sugestie i bieżący kontakt są naprawdę imponujące.

Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel i wykładowcy to prawdziwi profesjonaliści.

Niewątpliwie mocną stroną przedsiębiorstwa jest rzetelność. Za sprawą tego każdy klient może liczyć na bardzo wysokie standardy współpracy. Komunikacja stoi w firmie na wyjątkowo wysokim poziomie. Szybki kontakt i ciągłe czuwanie nad organizacją szkoleń, to kolejny atut tej firmy.

— dr n. med. Dorota Radziszewka (Wiceprezes; Dolnośląska Izba Lekarska we Wrosławiu, Delegatura w Wałbrzychu)