Uczymy robić USG

lekarzy i fizjoterapeutów

Zobacz pełną ofertę

Uczymy robić USG

lekarzy oraz fizjoterapeutów

Kursy USG dla lekarzy oraz fizjoterapeutów

DLA LEKARZY ORAZ fizjoterapeutów

Rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii

Akredytacja Izby Lekarskiej

Akredytacja Izby Lekarskiej

Na wybrane kursy posiadamy punkty edukacyjne

Sprawdź kursy!
Kameralne grupy na ćwiczeniach

Kameralne grupy na ćwiczeniach

Maksymalnie po 3 osób na 1 stanowisko badania lub mniej

Sprawdź kursy!
Materiały edukacyjne dla kursantów

Materiały edukacyjne dla kursantów

Wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej

Sprawdź kursy!
Wystawiamy faktury

Wystawiamy faktury

Faktury wysyłamy na adres e-mail po otrzymaniu wpłaty

Sprawdź kursy!
Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikaty i zaświadczenia wydawane są po kursie

Sprawdź kursy!
Przepyszny catering

Przepyszny catering

Zapewnione wyżywienie (m.in. ciepły posiłek)

Sprawdź kursy!
NIE MUSISZ PRZYJEŻDZAĆ

Popraw kompetencje swojego zespołu na szkoleniach w Twojej placówce medycznej​

Sprawdź co u nas

Zapraszamy na nasz fanpage

Bądź na bieżąco i obserówj nas na FaceBooku oraz instagramie!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Przypominamy!! Nie czekaj do ostatniej chwili!🗓 Zarezerwujcie datę:06 lipca: Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie.🔍 Dlaczego warto?
Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy i innych specjalistów medycznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.
👨‍👩‍👧‍👦 Dla kogo?
Lekarze, fizjoterapeuci, radiolodzy oraz wszyscy profesjonaliści medyczni zainteresowani rozwojem w ultrasonografii uroginekologicznej oraz urologicznej.💡 Zainwestuj w swoją przyszłość: Nie przegap okazji do rozwoju osobistego i zawodowego!🔗 Rejestracja i więcej informacji:
https://usg.szkola.pl/ i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!📞 Masz pytania? Skontaktuj się z nami!👉 Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej!#USG #FizjoterapiaUroginekologiczna #Urologia #Medycyna #Szkolenie #EdukacjaMedyczna #RozwójZawodowy #SpecjalizacjaMedyczna #urologia #urologia #jądra #badaniejąder #badaniej #usgjąder #USGjąderImage attachmentImage attachment

Przypominamy!! Nie czekaj do ostatniej chwili! 🗓 Zarezerwujcie datę:06 lipca: Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie.🔍 Dlaczego warto?Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy i innych specjalistów medycznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.👨‍👩‍👧‍👦 Dla kogo?Lekarze, fizjoterapeuci, radiolodzy oraz wszyscy profesjonaliści medyczni zainteresowani rozwojem w ultrasonografii uroginekologicznej oraz urologicznej.💡 Zainwestuj w swoją przyszłość: Nie przegap okazji do rozwoju osobistego i zawodowego!🔗 Rejestracja i więcej informacji: i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!📞 Masz pytania? Skontaktuj się z nami!👉 Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej!#USG #FizjoterapiaUroginekologiczna #Urologia #Medycyna #Szkolenie #EdukacjaMedyczna #RozwójZawodowy #SpecjalizacjaMedyczna #urologia #urologia #jądra #badaniejąder #badaniej #usgjąder #USGjąder See MoreSee Less

📣 Nowe kursy USG już dostępne! 📣Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleń z ultrasonografii. Oferujemy kursy m.in. z USG jamy brzusznej, serca, tarczycy, oraz specjalistyczne szkolenia dla anestezjologów, ginekologów i fizjoterapeutów. Rozwiń swoje umiejętności i zdobądź certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje!👉 Sprawdź naszą ofertę Nie przegap okazji na rozwój zawodowy z ProfiMedical! 💪🔬 #USG #Szkolenia #Medycyna #Ultrasonografia #ProfiMedical #RozwójZawodowy #USG #Urologia #FizjoterapiaUroginekologiczna #EdukacjaMedyczna #USGjąder #fizjoterapia #fizjoterapiauroginekologiczna See MoreSee Less

🗓 Zarezerwujcie datę:06 lipca: Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie.🔍 Dlaczego warto?
Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy i innych specjalistów medycznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.
👨‍👩‍👧‍👦 Dla kogo?
Lekarze, fizjoterapeuci, radiolodzy oraz wszyscy profesjonaliści medyczni zainteresowani rozwojem w ultrasonografii uroginekologicznej oraz urologicznej.💡 Zainwestuj w swoją przyszłość: Nie przegap okazji do rozwoju osobistego i zawodowego!🔗 Rejestracja i więcej informacji:
https://usg.szkola.pl/ i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!📞 Masz pytania? Skontaktuj się z nami!👉 Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej!#USG #FizjoterapiaUroginekologiczna #Urologia #Medycyna #Szkolenie #EdukacjaMedyczna #RozwójZawodowy #SpecjalizacjaMedycznaImage attachmentImage attachment

🗓 Zarezerwujcie datę:06 lipca: Specjalistyczne metody ultrasonografii urologicznej: Fokus na mosznę i prącie.🔍 Dlaczego warto?Kurs ten został zaprojektowany, aby dostarczyć uczestnikom gruntowną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie ultrasonografii urologicznej. Szkolenie jest idealne dla lekarzy i innych specjalistów medycznych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w diagnostyce ultrasonograficznej narządów męskich.👨‍👩‍👧‍👦 Dla kogo?Lekarze, fizjoterapeuci, radiolodzy oraz wszyscy profesjonaliści medyczni zainteresowani rozwojem w ultrasonografii uroginekologicznej oraz urologicznej.💡 Zainwestuj w swoją przyszłość: Nie przegap okazji do rozwoju osobistego i zawodowego!🔗 Rejestracja i więcej informacji: i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!📞 Masz pytania? Skontaktuj się z nami!👉 Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności w nowoczesnej diagnostyce ultrasonograficznej!#USG #FizjoterapiaUroginekologiczna #Urologia #Medycyna #Szkolenie #EdukacjaMedyczna #RozwójZawodowy #SpecjalizacjaMedyczna See MoreSee Less

Pokaż więcej