Uczymy robić USG

Zobacz pełną ofertę

Elastografia wątroby

Podstawy fizyczne i metody elastografii odkształceniowej i dynamicznej. Elastografia dynamiczna wątroby. Przewlekłe wirusowe zapalenia wątroby typu B i C. Stłuszczeniowa choroba wątroby.

Echokardiografia dla internistów

Podstawy badania echokardiografii. Specyfikę badania, podstawowe projekcje. Ocenę morfologii i funkcji serca w obrazach 2D, podstawy oceny przepływu w badaniu dopplerowskim.

Uczymy robić USG

lekarzy oraz fizjoterapeutów

Dla lekarzy i fizjoterapeutów

Popularne kursy USG

Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych

Kurs ma na celu nauczenie podstawowych umiejętności w zakresie wykonywania badania USG tętnic doprowadzających krew do mózgu. Uczestnicy poznają prawidłowy obraz i metodykę badania USG tętnic szyjnych i kręgowych z najczęstszymi patologiami .

Brak Miejsc

Podstawy ultrasonografii tętnic dogłowowych

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej

Szkolenie zostało stworzone z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ultrasonografią. Celem programu jest przekazanie kompleksowej wiedzy dotyczącej uzyskiwania właściwych projekcji do zobrazowania i oceny narządów jamy brzusznej.

USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej

Nasze szkolenie “USG w Fizjoterapii Uroginekologicznej i Anorektalnej” to wyjątkowa propozycja dla fizjoterapeutów i specjalistów medycznych, którzy pragną rozszerzyć swoje kompetencje oraz wzbogacić swoją praktykę o zaawansowane techniki diagnostyczne i terapeutyczne

Podstawowa diagnostyka USG jamy brzusznej

Uzyskiwanie właściwych projekcji do zobrazowania i oceny poszczególnych narządów jamy brzusznej oraz rozumienia i odpowiedniego stosowania mianownictwa ultrasonograficznego.

DLA LEKARZY ORAZ fizjoterapeutów

Rozwiń swoje umiejętności z zakresu ultrasonografii

Akredytacja Izby Lekarskiej

Na wybrane kursy posiadamy punkty edukacyjne

Kameralne grupy na ćwiczeniach

Maksymalnie po 3 osób na 1 stanowisko badania lub mniej

Materiały edukacyjne

Wykłady w formie papierowej oraz elektronicznej

Wystawiamy faktury

Faktury wysyłamy na adres e-mail po otrzymaniu wpłaty

Certyfikaty i zaświadczenia wydawane są po kursie

Przepyszny catering

Zapewnione wyżywienie (m.in. ciepły posiłek)

Sprawdź co u nas

Zapraszamy na nasz fanpage

Bądź na bieżąco i obserówj nas na FaceBooku oraz instagramie!

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🥰🥰 See MoreSee Less

Image attachmentImage attachment

Zdjęcia z posta użytkownika Endokrynolog dr n.med. Jolanta Blicharz-Dorniak See MoreSee Less

1 week ago

Szkoła USG ProfiMedical
🌟 Specjalna Promocja dla Profesjonalistów Medycznych! 🌟

💸 Dla uczestników naszych poprzednich szkoleń - niespodzianka! Przygotowaliśmy dla Was ekskluzywny kupon rabatowy -50%! Nie przegapcie tej wyjątkowej oferty.

✅ Rezerwacja miejsca i więcej informacji:
Kod kupony: Brzuch20

📅 Data: 13-14 kwietnia 2024 r.
📍 Lokalizacja: ul. Świętojańska 2A, Mysłowice
💡 Zapisz się: https://usg.szkola.pl/kurs-usg/zaawansowana-diagnostyka-usg-jamy-brzusznej/

@Przemek Życiński
 ProfiMedical  Łukasz Trzepieciński Sonoscape